O mne


Narodila som sa v krásnom zelenom, mladom meste menom Partizánske. Kadernícku školu som navštevovala v Zlatých Moravciach. Tu som stretla skvelú kaderníčku, držiteľku zlatých hrebeňov, pani Alžbetu Siegelovú, ktorá ani netušiac, ma pre túto profesiu veľmi nadchla. Pôvodne som sa chcela stať divadelnou maskérkou, ale zistila som, že práca kaderníčky môže byť aj veľmi kreatívna, čo k môjmu naturelu dosť pasovalo. Prax som absolvovala v Topoľčanoch. Po krátkom pracovnom pôsobení v mojom rodnom meste som sa presťahovala na Záhorie, do mesta Holíča. Zamestnala som sa v komunálnych službách v Hodoníne, kde som tvorila 3 roky. Keď moji synovia Tomáš a Jakub nastúpili postupne na základnú školu, tak som sa rozhodla prestúpiť do mesta, kde sme žili. Tu som si krátko po nežnej revolúcií otvorila svoj prvý kadernícky salón; v tom čase sa mi narodil tretí syn Andrej. 

V Kátove okrem kaderníckych služieb poskytujem mojim klientkám aj skrášlovacie služby, make-up, svadobné, večerné a denné líčenie. 

Nakoľko moja profesia si vyžaduje stále sledovanie módnych trendov, veľa cestujem, čo mi umožňuje aj môj skvelý manžel Pavel, ktorý s láskou prebral niektoré domáce povinnosti.
Rada navštevujem naše i zahraničné prestížne školiace centrá a veľtrhy; napr. Paríž, Miláno, Prahu, Bolognu, Bratislavu, Londýn atď., aby som bola v centre diania a získavala nové postrehy z prvej ruky, ktoré následne prenášam do praxe. Tu niekde vznikol nápad, že začnem súťažiť.

V roku 2005 som sa prihlásila do Lóreal Color Trophy, kde som získala nomináciu a ocitla sa vo finále. V rovnakom roku som zaslala svoju kolekciu aj na prestížnu kadernícku súťaž Schwarzkopf HairdressingAwards, kde som obdržala nomináciu za komerčný účes Slovensko. Moja radosť pokračovala aj v roku 2006, kde som v súťaži Matrix Capu získala abslútne víťazstvo za Slovenskú republiku a aj som nás úspešne reprezentovala v Chorvátsku na udeľovaní diplomov Best Of! Potom prišiel rok 2007 a s ním ďalšia nominácia u Schwarzkopf HairdressingAwards v kategórií Consumer Awards. V rovnakej kategórií som obdržala nomináciu aj pre rok 2009 a verím, že aj vďaka Vám sa mi podarí získať kaderníckeho Oskara!

Málokto má to šťastie, že jeho práca mu je zároveň koníčkom, ako je to v mojom prípade; teším sa tomu! Moje nadšenie sa snažím preniesť do svojej práce a robiť VÁS VŠETKÝCH NA PEKNO!

S pozdravom Vaša vlasová stylistka Alena Sosnová

Využite možnosť objednať sa na dnešný voľný termín so zľavou!

STELLY SALÓN

Alena Sosnová
Hodonínska 14 | 908 51 Holíč

Telefón: 00421 034 668 4945
Mobil: 00421 0903 202 688
E-mail: stelly.salon@gmail.com